Tragjedi amerikane, 6 trupa ne shtepine e perdhunuesit

Shko poshtë

Tragjedi amerikane, 6 trupa ne shtepine e perdhunuesit

Mesazh nga ADMIN prej Sun Nov 01, 2009 4:41 pm

Tragjedi amerikane, 6 trupa ne shtepine e perdhunuesit
01/11/2009 10:30

Nje tjeter tragjedi amerikane nga ato qe bejne xhiron e botes ne pak ore, ka tronditur vendin.
Behet fjale per shtetin e Ohajos, ne Kleveland ku ne shtepine e nje burri jane gjetur 6 trupa te pajete. Policia nisi hetimin per Anthony Sowell, i cili dyshohej per perdhunimin e nje femre, por ajo qe duhej te ishte nje kontroll rutine ne shtepine e tij, ka rezultuar zbardhja e nje tragjedie.

Gjate kontrollit te shtepise, policet kane gjetur 6 trupa te pajte. Sowell eshte arrestuar edhe ne vitin 1989 kur u denua me 15 vjet heqje lirie per perdhunim.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tragjedi amerikane, 6 trupa ne shtepine e perdhunuesit

Mesazh nga arberia prej Thu Nov 05, 2009 4:08 am

behhh,me siguri keta jane te pushtuar ne shpirt dhe ne mendje nga demone
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi