Sekreti

Shko poshtë

Sekreti

Mesazh nga kapiteni prej Fri Sep 11, 2009 7:09 am

Te dish nje gje qe nuk e di,
eshte e lehte qe ta kuptosh.
Dicka dua te te them,
ane mbi kete shenim,
shkruhet gjithe SEKRETI IME!!!
Une sekretin e ruaj fort,
rri mendoj e sta them dot
O moj vajze mendje lehte,
je e zgjuar GJEJE VETE

nga "" Eriola ""

kapiteni
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 121
Points : 154
Reputation : 0
Registration date : 10/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sekreti

Mesazh nga kapiteni prej Fri Sep 11, 2009 12:46 pm

dua qe cdokush ta tregoj realitetin
dua qe dhe zemra ta zgjedh te vertetin
dua qe dhe ti te me tregosh mua
me don me te vertet apo kot thot te dua

nga fjolla

kapiteni
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 121
Points : 154
Reputation : 0
Registration date : 10/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sekreti

Mesazh nga kapiteni prej Tue Sep 15, 2009 11:20 am


kapiteni
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 121
Points : 154
Reputation : 0
Registration date : 10/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sekreti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi