Obama: Jemi ne fillimin e fundit te krizes

Shko poshtë

Obama: Jemi ne fillimin e fundit te krizes

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jul 29, 2009 7:39 pm

Obama: Jemi ne fillimin e fundit te krizes


“Lajmi eshte i jashtezakonshem. Jemi ne fillimin e fundit te recesionit”. Keshtu eshte shprehur presidenti amerikan, Barack Obama duke komentuar ecurine e ekonomise amerikane.
“Nuk jemi me ne renie te lire”, ka shtuar Obama. “Sistemi financiar nuk eshte me ne kolaps. Do te humbim 50 perqind me pak vende pune ne krahasim me vitin e shkuar dhe cmimet e shtepive jane duke u rritur pas tre vjetesh”, deklaroi kreu i Shtepise se Bardhe
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Obama: Jemi ne fillimin e fundit te krizes

Mesazh nga arberia prej Thu Jul 30, 2009 5:27 am

Po,shyqyr bre,Obama Very Happy ,si te jete Amerika ,mire edhe ne do jemi mire Very Happy ,nga ai qe ka nuk ke keq,te pakten s'ka per te lyp gje Laughing
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Obama: Jemi ne fillimin e fundit te krizes

Mesazh nga ADMIN prej Thu Jul 30, 2009 7:48 am

Eshte shume e vertete kjo qe thua Arberia ,por sot ne kete dite Amerika eshte influence e te gjithe botes ,per sa i perket ekonomise,dhe ky idshte nje lajm i mire per te gjithe
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Obama: Jemi ne fillimin e fundit te krizes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi