Korce, sulmohet me thike, vdes 23-vjecari

Shko poshtë

Korce, sulmohet me thike, vdes 23-vjecari

Mesazh nga ADMIN prej Wed Apr 15, 2009 4:17 am

Korce, sulmohet me thike, vdes 23-vjecariNje vrasje per motive te dobeta ka tronditur qytetin e Korces kur nje 23-vjecar ka gjetur vdekjen gjate nje perleshjeje mes dy grupeve te rinjsh.
Policia konfirmon se nje i ri ka vdekur dhe dy persona te tjere jane plagosur nga goditjet me grushta dhe mjete te forta.

Viktima Elis Spaho nga Korca eshte qelluar disa here me thike duke gjetur vdekjen e menjehershme. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 2.00 te mengjesit te sotem gjate nje feste tek Klubi i Studenteve prane konviktit te universitetit.

Dy grupe te rinjsh jane perleshur mes tyre ne oborrin para klubit ndersa policia konfirmon se sherri ka ndodhur per motive banale. Nga ana e policise jane shoqeruar disa persona nderkohe qe eshte bere identifikimi i autorit, i cili eshte larguar nga vendi i ngjarjes. Burimet e policise kane thene se kane shpallur ne kerkim autorin e ketij krimi te rende.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Korce, sulmohet me thike, vdes 23-vjecari

Mesazh nga arberia prej Wed Apr 15, 2009 5:46 am

Mad ,e tmerrshme,vetem 23 vjec.....heeeeee
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi