Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti

Shko poshtë

Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti

Mesazh nga ADMIN prej Tue Apr 14, 2009 6:03 pm

Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti


Seksi i shfrenuar mund t’i kushtoje shtrenjte nje te riu ne Norvegji. Ai pritet te gjobitet me nje shume te majme, pasi u arrestua duke kryer marredhenie me te dashuren, ndersa ecte me shpejtesi me makine ne nje autostrade.

Policet pikasen automjetin qe po levizte nga njera ane e rruges ne tjetren me shpejtesi 33 km/ore me shume se limiti dhe urdheruan drejtuesin te ndalonte. Por pasi i jane afruar makines, ata kane zbuluar se nje femer ishte ulur ne prehrin e shoferit, duke ia zene thuajse gjithe pamjen e rruges.

Denimi per 28-vjecarin do te vendoset brenda javes se ardhshme, por sipas policise ai mund te gjobitet me disa mijera krona norvegjeze dhe t’i hiqet patenta. Policet jane cuditur se perse cifti kishte zgjedhur kete menyre te rrezikshme per te konsumuar marredhenien.

21-vjecarja, pavaresisht rolit qe pati ne kete incident eshte lejuar te shoqeroje ne shtepi te dashurin.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti

Mesazh nga arberia prej Wed Apr 15, 2009 1:47 am

Policet,po police,e pse qenkan çuditur me keta te rinj Shocked
Duket se jane ne moshe adoleshenet dhe "s'i ben mendja pazar"
Nuk mendojne me gjate dhe duan te shijojne si u thote mendja ne ate çast,pa menduar rrezikun(PERENDIA i ruajtte).
M.gj.a.pas nje denimi te tille mbase u vjen mendja ne vend Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti

Mesazh nga Ilda prej Wed Apr 15, 2009 3:25 am

hehheheh policet e shkrete!!!! lol!

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti

Mesazh nga MISTRECI prej Tue Apr 21, 2009 9:18 pm

seks ne atostrade ? Ai cifti paska fantazi te bukur hallall gjoba hahahah

MISTRECI
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 20/02/2009

Shiko profilin e anëtarit http://shqiperia.great-forum.com/index.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se ju gjeta

Mesazh nga Malesia prej Wed Apr 22, 2009 5:27 pm

jeni poet qe shkruani per dashuri se pa dashuri njeriu nuk jeton

Malesia
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 10
Points : 24
Reputation : 0
Registration date : 22/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti

Mesazh nga vic prej Fri May 15, 2009 5:48 pm

une mendo qe 75% te rinise te gjithe bejne dashuri ne alltomjete
fakti qe pija alkolike eshte ne maximum sot per sot
eshte dhe hobi qe ti done te provosh nje gje te re,
e kuptuuar qe do shkaktoj ne menyre negative en shume raste.
sich aksidenti, gjoba shtetrore,dhe mbiveshtrimi i shume njerzve.

vic
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 4
Points : 16
Reputation : 3
Registration date : 13/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti

Mesazh nga ADMIN prej Fri May 15, 2009 6:06 pm

75 % ja ke vu shum VIC !!!! ater te gjithe te rinjte paskan luajtur nga mendet
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti

Mesazh nga arberia prej Tue May 19, 2009 7:55 am

Laughing Laughing
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi