Topi: Prioritet, sistemi i pavarur i drejtesise

Shko poshtë

Topi: Prioritet, sistemi i pavarur i drejtesise

Mesazh nga ADMIN prej Fri Mar 13, 2009 4:11 am

Topi: Prioritet, sistemi i pavarur i drejtesise


Kreu i shtetit, Bamir Topi, kerkon qe sistemi i drejtesise, nje nga prioritet kryesore te vendit, te jete i pavarur.
Gjate nje vizite ne Burrel, presidenti kerkoi qe te gjithe duhet te punojne sa me shume ne drejtim te pavaresise se drejtesise.
Nderkohe qe vendin e ndajne vetem pak muaj nga zgjedhjet e pergjithshme, presidenti ftoi edhe nje here te gjithe qytetaret qe te aplikojne per karta dhe te ushtrojne te drejten e votes me 28 qershor.

Gjate fjales se tij, Topi vleresoi arritjet e vendit dhe permendi faktin se vetem tre jave e ndajne Shqiperine nga anetaresimi me te drejta te plota ne NATO.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Topi: Prioritet, sistemi i pavarur i drejtesise

Mesazh nga arberia prej Fri Mar 13, 2009 6:31 am

E drejte,besoj se te gjithe shqiptaret kete dite mezi po e prewsin dhe do te jete nje dite e mrekullueshme per ne ,kur drejtesia shqiptare te jete e gjithe e pavarur nga politika.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi