Stresi i shton thinjat Barack Obames

Shko poshtë

Stresi i shton thinjat Barack Obames

Mesazh nga ADMIN prej Fri Mar 06, 2009 4:08 am

Stresi i shton thinjat Barack Obames


Kriza ekonomike dhe dy luftrat ne Irak dhe Afganistan kane shtuar stresin dhe floket gri te presidentit amerikan Barack Obama.
Kane kaluar vetem 45 dite nga marrja e pushtetit dhe ne koken e kreut te Shtepise se Bardhe fijet e thinjura mund te dallohen me nje shikim.

Nuk eshte dicka e re, pasi dicka e tille ka ndodhur edhe me Bill Clinton dhe Xhorxh Bush, qe gjate viteve te presidences dolen kokebardhe, por shpejtesia e zbardhjes ne rastin e Obames eshte me madhe.

Thinjat kishin filluar te shfaqeshin qe ne fushaten elektorale dhe jane shtuar pas debateve dhe marrjes se pushtetit. Thashemet se presidenti mund te lyeje floket, ose thinjat jane shtuar, ndersa parukieri i tij Zariff tha per “Washington Post” se floket e Obames jane 100 perqind origjinale dhe se ai nuk do te pranonte t’i lyente.

“Ka disa thinja, po jane normale per moshen e tij, keshtu qe s’duhet te shqetesohemi”, tha Zariff.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Stresi i shton thinjat Barack Obames

Mesazh nga arberia prej Tue Mar 17, 2009 7:12 am

mire,mire ,por nuk eshte e lehhte te jesh 1-shi i gjithe botes.
Por qe thinjat tregojne fisnikeri,kjo s'duhet harruar. Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Stresi i shton thinjat Barack Obames

Mesazh nga ADMIN prej Tue Mar 17, 2009 7:50 am

Sigurisht vetem kur kemi thinja tregon se kemi mesuar shume nga jeta
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Stresi i shton thinjat Barack Obames

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi