Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit

Shko poshtë

Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit

Mesazh nga ADMIN prej Fri Feb 27, 2009 4:21 am

Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit
27/02/2009 10:50


18-vjecari i akuzuar per perdhunimin e kusheririt te tij
Gjykata e Shkalles se pare ne Peshkopi ka dhene masen e sigurise per 18-vjecarin, qe abuzoi me nje djale 4-vjecar. Burg pa afat ka vendosur trupi gjykues per Ledion Halilin, i cili akuzohet se ushtroi dhune seksuale ndaj te miturit, kusheri i tij.
Seanca per dhenien e mases se sigurise kryesohej nga gjyqtarja Irena Hoxha. I akuzuari ka pranuar dhunen dhe ka rrefyer detaje ne polici.

Pas shokut te pesuar femija ndodhet ne spitalin e Pediatrise ne kryeqytet, ne gjendje te rende shendetsore dhe psikologjike. Mjeket, te cilet kane trajtuar djalin e dhunuar thone se gjendja shendetesore tij mund te rikuperohet me kalimin e kohes.

Nje vit me pare qyteti i Peshkopise u trondit nga nje skene analoge me autor te riun Shpetim Ziza, i cili pasi perdhunoi nje femije, e vrau dhe zhduku trupin.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit

Mesazh nga arberia prej Fri Feb 27, 2009 5:27 am

Po ta kisha ketu kete pjelle te ndyre,e kisha rrjep si bolle.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit

Mesazh nga ADMIN prej Fri Feb 27, 2009 7:54 am

Nuk e kuptoj fare
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit

Mesazh nga arberia prej Fri Feb 27, 2009 8:14 am

ALBANI shkruajti:Nuk e kuptoj fare
me fal Alban,po ke nuk kupton ketu?
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit

Mesazh nga ADMIN prej Fri Feb 27, 2009 10:16 am

Nuk e kuptoj si ka mundesi qe nje shqiptar te prezentohet si nje kafshe ,nuk dua ta besoj qe kjo te ndodhin ne shqiperi
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit

Mesazh nga arberia prej Fri Feb 27, 2009 10:38 am

ashtu eshte ,kjo eshte jashte çdo llogjike normale,por si te kesh ndonje prejarje kafshe...nuk e di jo...nuk di ç'te them....
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi