DASHURIA ESHTE INTERES

Shko poshtë

DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga MISTRECI prej Fri Feb 20, 2009 3:31 pm

Dashuria eshte interes, fizike ose materiale . Kush mund ta mohoje ?

MISTRECI
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 20/02/2009

Shiko profilin e anëtarit http://shqiperia.great-forum.com/index.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga ADMIN prej Fri Feb 20, 2009 3:52 pm

Apsulutisht nuk eshte interes dashuria ,perkundrazi ajo eshte ne shpirtin dhe njenjat e cdo njeriu
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga Elizabella prej Fri Feb 20, 2009 4:10 pm

Ju cunat e shifni dashurine si fizika ,behhhhhhh
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga TIRANA prej Fri Feb 20, 2009 4:12 pm

Kjo qenka nje teme e bukur ,fizike apo fizika Question
avatar
TIRANA
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 8
Points : 2
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga MISTRECI prej Thu Mar 19, 2009 4:59 pm

fizike = pamja e jashtme = bukuria e nje personi .Shpresoj se e keni te qarte Tirana Very Happy

MISTRECI
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 20/02/2009

Shiko profilin e anëtarit http://shqiperia.great-forum.com/index.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga TIRANA prej Thu Mar 19, 2009 5:53 pm

Very Happy
MISTRECI shkruajti:fizike = pamja e jashtme = bukuria e nje personi .Shpresoj se e keni te qarte Tirana Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy sigurisht ,ishte vetem shaka po juve mos u nxeni se i kam frige mistrecat! Shocked
avatar
TIRANA
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 8
Points : 2
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga Elizabella prej Thu Mar 19, 2009 5:56 pm

O Tirana po ju nuk e cenuat as edhe nje gje ,perse keshtu ,pastaj ketu jemi ne faqe te internetit
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga Vizitor prej Thu Mar 19, 2009 5:58 pm

Nga experjenca e paket une nuk e di se a eshte interes apo!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga SHQIPTARI prej Thu Mar 19, 2009 6:00 pm

Mistreco po ku je ndalur vetem ne kete teme ,interesante
avatar
SHQIPTARI
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 4
Points : 1
Reputation : 0
Registration date : 08/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga MISTRECI prej Thu Mar 19, 2009 9:07 pm

E zgjolla kete teme sepse nje dite dola me biciklete me rroba punet dhe shkova ne nje dyqan aty punonte nje goce e bukur provova ti flisja po nuk ma vari fare as nuk foli aspak me mua .Diten tjeter u visha bukur mora mercedezin shkova tek i njejti dyqan.Per cudi ket here me filloi ajo te me fliste e para.Por per fat te keq kesaj here nuk ja vara un hahahah Very Happy .Edhe ju tirana mos keni frike se nuk u nxeha un vetem ta shpjegova pak Laughing

MISTRECI
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 20/02/2009

Shiko profilin e anëtarit http://shqiperia.great-forum.com/index.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga arberia prej Fri Mar 20, 2009 12:02 pm

hahaha,o mistrec,i thone nje fjale...(te me falesh)...veshja....kopilesha.
Eh ,m.gj.a.,une jam ne rregull me dashurine me ndjenje ...por jo pa arsye.P.sh.jo te te marre koka ere dhe te biesh ne dashuri me....Kurrizon e Notre-Dame-sit,hahahaha
dashuria eshte shume e bukur kur eshte shume i bukur edhe shpirti i njerezve,pa pasur ne plan te pare parane apo ndonje gje tjeter interesi.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga KOSOVARI prej Fri Mar 20, 2009 6:44 pm

MISTRECI shkruajti:E zgjolla kete teme sepse nje dite dola me biciklete me rroba punet dhe shkova ne nje dyqan aty punonte nje goce e bukur provova ti flisja po nuk ma vari fare as nuk foli aspak me mua .Diten tjeter u visha bukur mora mercedezin shkova tek i njejti dyqan.Per cudi ket here me filloi ajo te me fliste e para.Por per fat te keq kesaj here nuk ja vara un hahahah Very Happy .Edhe ju tirana mos keni frike se nuk u nxeha un vetem ta shpjegova pak Laughing

Tetan e dim se ke kerr mercedes tash ,a cpo i ngac cikat
avatar
KOSOVARI
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 5
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga Elizabella prej Fri Mar 20, 2009 6:50 pm

Nuk eshte aspak e vertete qe te gjitha femrat jane materjaliste ,une psh i pelqej ma shume cunat ne bicikleta se ata ne makina te bukura ,per vete faktin se ata qe bejne fiskulture jane me aktiv dhe eshte deshira e shume femrave qe te kene per krah nje cun aktiv
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga LULJETA prej Fri Mar 20, 2009 7:26 pm

SHKODRANI shkruajti:Nga experjenca e paket une nuk e di se a eshte interes apo!

Dmth nuk din se cfare jane femrat akoma ,haha (shaka)
avatar
LULJETA
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 17
Points : 8
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE INTERES

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi